תקנון

תנאים ונהלים

ניתן לקבוע שיעור מראש, בתיאום טלפוני, בהודעת טקסט, או בסיום כל שיעור. ללא קביעת שיעור, לא ניתן לשמור משבצת זמן מסוימת.

השיעור יחל בדיוק בשעה שנקבעה. אנא השתדלו להגיע בזמן לשיעור – איחור לשיעור הנו על חשבון זמן השיעור שלכם. השיעור יסתיים בשעה שנקבעה מראש.

אם התלמיד הגיע בזמן, אך השיעור שקדם לו התאחר, יקבל התלמיד את משך השיעור שנקבע במלואו. תלמיד שיקדים לשיעור יוכל להתחיל את השיעור רק במידה שהקדמת השיעור מתאפשרת, ובתיאום עם המורה.

שיעורי פיתוח קול נקבעים על-ידי התלמיד ובהתאם להעדפותיו/יה, באורך של 30/45/60 דקות. בכדי ליצור רצף של למידה והתקדמות, התדירות המומלצת לשיעורי פיתוח קול היא פעם בשבוע.

התשלום בגין כל שיעור ישולם מראש או בסופו של כל שיעור, ולא יאוחר מכך. ניתן לשלם במזומן, בהעברה בנקאית או באמצעות PayPal. במקרה של תשלום באמצעות PayPal, יתווספו 4% לסכום החיוב עקב עמלות השירות.

שיעור ניסיון מתומחר כשיעור רגיל.

חשוב לנו לתת לכם את השירות הטוב ביותר ולכן הזמן שביקשתם נשמר אך ורק עבורכם. על כל ביטול או שינוי מועד של שיעור יש להודיע בשיחה טלפונית או בהודעת טקסט לפחות 24 שעות מראש. זמן השיעור יקר והתראה זו נדרשת על מנת לאפשר מילוי מקומך על ידי תלמידים אחרים.

ללא קשר לנסיבות, במקרה של אי הגעה או ביטול פחות מ 24 שעות ממועד השיעור, נאלץ לחייב את השיעור במלואו. שיעור שיבוטל מראש בהודעת טקסט יחשב למבוטל רק במידה והוחזרה תשובה או אישור קבלה דומה (למען הסר ספק, סימון "הודעה נתקבלה" בסמס או בוואטסאפ, אינו נחשב לעניין זה).

במקרים חריגים בהם הסטודיו נאלץ לבטל שיעור יתואם שיעור במועד חלופי. תינתן כמובן הודעה בהקדם האפשרי. שיעור חלופי או החזר כספי יינתנו בתיאום שני הצדדים, ובמידת האפשר באותו השבוע.

התלמידים מתבקשים לוודא מבעוד-מועד כי בריאותם תקינה וכי מותר להם מבחינה רפואית לקחת שיעורי קול. השיעורים יתרמו לבריאות הקול שלכם אך אינם תחליף לייעוץ רפואי. האחריות למצב הבריאותי של הלקוחות הינה של התלמיד בלבד.

מחויבותכם להקשיב לגוף שלכם. במידה ותרגיל קולי מסוים מרגיש לכם לא בנוח, כואב, לוחץ באופן מוגזם, גורם לצרידות וכו', יש להימנע ממנו ולדווח על כך בהקדם האפשרי בכדי להתאים תרגיל חלופי.

כחלק מיחסי האמון שבבסיס מערכת היחסים שבין מורה ותלמיד, אנו מקפידים לשמור על פרטיותכם ופרטיכם הקוליים והאישיים. הסטודיו מתחייב לא להעביר את פרטיכם לצד ג'. בהמשך לכך, התלמידים נדרשים לשמור את הקלטות השיעורים לשימוש פרטי בלבד ולא לפרסם או להשתמש בתכנים לשום צורך מלבד אימון קולי אישי.

הסטודיו רשאי לקבל, מעת לעת, החלטות בדבר שינוי ו/או עידכון התנאים והנהלי, וזאת על-פי שיקול דעתו הבלעדי ובכפוף לכל דין.

הסטודיו שומר את הזכות לא לתת שירות לתלמידים אשר אינם משתפים פעולה עם התנאים והדרישות של הסטודיו או אשר התנהגותם אינה הולמת.

תנאי שימוש באתר "Space Monkey Voice Studios"

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

קדימון

אתר "Space Monkey Voice Studios" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר (שיעורי פיתוח קול) ייצוגי עבור "Space Monkey Voice Studios" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקה, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "Space Monkey Voice Studios" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "Space Monkey Voice Studios".

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקה, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג' או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "Space Monkey Voice Studios" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה-IP של המחשב שלו, כתובת הMACID-  של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר " Space Monkey Voice Studios ".

גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

יאללה, בואו נתחיל

השאירו שם, מייל, וטלפון, ונחזור אליכם ממש מהר.

  • אנו שומרים על פרטיותכם. לעולם לא נעביר את המידע לצד שלישי.